Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Zajęcia i imprezy zawieszone do 10 kwietnia

Pilne

Drodzy Rodzice i Uczestnicy Zajęć! Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r., wydłużam okres zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych prowadzonych w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu do 10 kwietnia 2020 r.

Odwołuję również wszystkie zaplanowane w tym czasie imprezy: konkursy, koncerty, spektakle, projekcje filmowe, spotkania i projekty edukacyjne.

Bardzo proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na przestrzeganie higieny zgodnie z zaleceniami profilaktyki epidemiologicznej, a także o pozostanie dzieci w domach, nieprzemieszczanie się i nieprzebywanie w dużych skupiskach ludzi.

Jednocześnie zachęcam do korzystania z propozycji zadań i zabaw twórczych zamieszczanych regularnie na profilu facebook.com/mdkopole.

 

Elżbieta Marciniszyn
Dyrektor MDK w Opolu