Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Półkolonie letnie

półkolonia letnia

Propozycja dla dzieci w wieku 6-11 lat (uczniów klas I-IV szkoły podstawowej).

5-dniowe turnusy odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00, w dwóch budynkach MDK: w budynku głównym przy ul. Strzelców Bytomskich 1 oraz w filii nr 1 przy ul. Skautów Opolskich 10 (na osiedlu Armii Krajowej).

W programie: stacjonarne warsztaty artystyczne, projekcje filmowe, zabawy integracyjne oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe w ogrodach MDK, zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji i Nauki dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

 

 

Terminy turnusów w roku 2021:

  • 1. turnus: 5-9 lipca (brak wolnych miejsc)
  • 2. turnus: 12-16 lipca (brak wolnych miejsc)
  • 3. turnus: 19-23 lipca (brak wolnych miejsc)
  • 4. turnus: 26-30 lipca (ostatnie wolne miejsca dostępne tylko w filii nr 1)
  • 5. turnus: 2-6 sierpnia (brak wolnych miejsc)
  • 6. turnus: 9-13 sierpnia (ostatnie wolne miejsca dostępne tylko w filii nr 1)
  • 7. turnus: 16-20 sierpnia (ostatnie wolne miejsca dostępne tylko w filii nr 1)

Udział w półkolonii jest odpłatny. 5-dniowy turnus kosztuje 380 zł. W cenie: drugie śniadanie, obiad, opieka pedagogiczna, zajęcia programowe oraz materiały do ich realizacji.

Aby zapisać dziecko, należy:
1) sprawdzić dostępność miejsc na wybranym turnusie (informacji udziela sekretariat MDK - tel. 77 454 27 14 wew. 31),
2) przelać na konto MDK opłatę za wybrany turnus (numer konta: 82 1160 2202 0000 0002 1626 3447, tytuł przelewu: półkolonia letnia, nr turnusu, imię i nazwisko dziecka),
3) wypełnić i złożyć w sekretariacie MDK kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku (sekretariat jest czynny w godzinach od 9.00 do 16.00, a formularz karty wydawany jest po okazaniu potwierdzenia przelewu).

UWAGA!

1) Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Samo dokonanie przelewu NIE OZNACZA zgłoszenia dziecka ani NIE GWARANTUJE mu miejsca na liście uczestników półkolonii.

2) W celu uzyskania FAKTURY VAT należy - PRZED DOKONANIEM PRZELEWU - przesłać dane do faktury (koniecznie z numerem NIP) na adres: ksiegowosc@mdk.opole.pl . Brak takich danych lub ich spóźnione przesłanie UNIEMOŻLIWI wystawienie faktury VAT na prowadzoną działalność gospodarczą. Fakturę będzie można odebrać w sekretariacie MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1) najwcześniej trzeciego dnia roboczego po dokonaniu przelewu.