Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Oswajamy matematykę

Oswajamy matematykę

Skierowany do opolskich maturzystów cykl zajęć przygotowujących do egzaminów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli szkół ponadpodstawowych.

Organizatorami projektu są: Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola, Uniwersytet WSB Merito Opole oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

Zapisy na zajęcia rozpoczną się 11 stycznia 2024 r. (czwartek) o godzinie 9:00 na stronie: https://student.cs.uni.opole.pl/matura/#colophon. Po zapisaniu się uczeń otrzyma e-mail z potwierdzeniem rejestracji na zajęcia.

Limit miejsc w każdej grupie zajęciowej wynosi 150 osób.

 

Koordynatorka projektu: Agata Smoleń (e-mail: uczen.zdolny@mdk.opole.pl)

 

UWAGA!!! Zaplanowane na 15 lutego 2024 r. (czwartek) zajęcia z p. Krzysztofem Kowalczykiem zostały odwołane. Za wynikające z tego niedogodności przepraszamy.