Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Teatr "SPOTKANIE"

Teatr Spotkanie

Teatr minimalizmu formy, kładący główny nacisk na budowanie i ukazywanie głębi relacji międzyludzkich. Autorskie spektakle mają charakter nobilitujący człowieka (uszlachetniający) i profilaktyczny.

Zajęcia odbywają się dla dwóch grup wiekowych (licealiści i dorośli).

 

Prowadzący zajęcia: Wojciech Machoń *

reżyser, aktor, wokalista, lektor i pedagog, absolwent Uniwersytetu Opolskiego (pedagogika resocjalizacyjna), Studium Dramaturgicznego i warsztatów reżyserii prowadzonych przez Kathleen Ann Thomson, Studium Terapii Przez Sztukę przy Teatrze Ludowym w Krakowie, Szkoły Dramy Stosowanej prowadzonej przez Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP-KLATKA; aktualnie uczestniczy w 2-letnim Treningu w Technice Meisnera prowadzonym przez Laboratorium Meisnera w Warszawie