Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Rodzinna pracownia kreatywności "MICHAŁKI"

Michałki

Popołudniowe zajęcia wczesnej edukacji małego dziecka, skierowane do najmłodszych (od 1,5 roku do 3 lat) i ich rodziców.

W pracowni realizowany jest program elementarnej edukacji w zakresie uspołecznienia, usprawniania aparatu mowy, doskonalenia wielkiej i małej motoryki oraz rozwoju rytmiczno-muzycznego małego dziecka. Zajęcia uzupełniają: sensoplastyka, zabawy tradycyjne i proste eksperymenty oraz doświadczenia.

Uczestnictwo w zajęciach zaciekawia otoczeniem, pozwala młodemu człowiekowi bezpiecznie poznawać i zrozumieć  świat, nawiązywać relacje z rówieśnikami oraz nieskrępowanie stawiać pierwsze kroki w świecie kultury i sztuki.

MICHAŁKI to pracownia przyjazna dziecku i rodzicom. 

 

Prowadząca zajęcia: Małgorzata Głowacka-Kubat