Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Artystyczna Akademia Przedszkolaka

Artystyczna Akademia Przedszkolaka

Przedpołudniowe zajęcia dla dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat.

Realizacja programu dydaktyczno-wychowawczego wzbogacona jest o szeroką gamę zajęć z zakresu edukacji artystycznej: plastycznej, muzycznej, teatralnej i tanecznej.

Koncepcja pracy pedagogicznej nastawiona jest na szeroko rozumiany rozwój dziecka, tak, aby poznało ono radość płynącą z zabawy, nauczyło się nawiązywać relacje z innymi dziećmi, z przyjemnością odkrywało i rozumiało otaczający je świat, nauczyło się samodzielności, doznało nowych doświadczeń, doskonaliło swoje umiejętności, rozwijało swoje zainteresowania i zdolności.

Artystyczna Akademia Przedszkolaka to pracownia przyjazna dziecku i rodzicom. To miejsce radosnej zabawy i bezpiecznego poznawania świata.

 

Prowadzące zajęcia: Agnieszka Czaińska, Małgorzata Głowacka-Kubat (koordynatorka zajęć), Maria Kopacka-Nowak, Aleksandra Kowalczyk (urlop), Olga Kulyzhska, Aneta Majewska, Anna Mulicka, Kamila Niemczycka, Monika Pokorska, Kseniia Pokotylo, Dorota Urynowicz