Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Zawieszone zajęcia, odwołane imprezy

Pilne

Drodzy Rodzice i Uczestnicy Zajęć! Kierując się troską o zdrowie naszych dzieci i dorosłych mieszkańców Opola, zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej i rekomendacją Prezydenta Miasta Opola, zawieszam zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu w okresie od 12 do 25 marca 2020 roku.

Odwołuję również wszystkie zaplanowane w tym czasie imprezy: konkursy, koncerty, spektakle, projekcje filmowe, spotkania i projekty edukacyjne. Odbędą się one w innych terminach, o czym zostaną Państwo poinformowani.

Jednocześnie bardzo proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na przestrzeganie higieny zgodnie z zaleceniami profilaktyki epidemiologicznej, a także o pozostanie dzieci w domach, nieprzemieszczanie się i nieprzebywanie w dużych skupiskach ludzi.

Wszystkie komunikaty dotyczące aktualnej sytuacji będą publikowane na stronie www.mdk.opole.pl oraz na profilu facebook.com/mdkopole.

 

Elżbieta Marciniszyn
Dyrektor MDK w Opolu