Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Artystyczna kwarantanna z MDK-iem

file

Drodzy Opolanie, Rodzice, Uczestnicy Zajęć! Od kilku dni trwa zawieszenie zajęć szkolnych i artystycznych oraz słuszna akcja #zostań w domu. W tym trudnym czasie pracujemy nad nowymi planami i propozycjami dla Was na przyszłość. Jednak bardzo tęsknimy za pracą z Wami i dostajemy głosy, że Wy za nami również. Dlatego postanowiliśmy umilić Wam czas spędzany w domu, pobudzić do działania i twórczo zainspirować.

Wiele wydarzeń, wirtualnych spotkań i zadań artystycznych już teraz odbywa się na grupowych forach społecznościowych poszczególnych zespołów i pracowni MDK.

Natomiast na naszym facebookowym profilu będziemy Wam przesyłać propozycje zadań i zabaw twórczych z zakresu różnych dziedzin sztuki, uzupełniać galerię minionych wydarzeń, udostępniać ciekawe spektakle powstałe w MDK.

Zapraszamy - zaglądajcie, korzystajcie, udostępniajcie i dawajcie znać, jak Wam się podoba.