Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Witajcie po wakacjach!

2

Rozpoczynamy dziś kolejny - sześćdziesiąty szósty już - rok szkolny w opolskim MDK-u. Niestety, będzie to rok zupełnie nietypowy...

Po pierwsze, bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa, jakie obowiązują w naszych budynkach w związku z epidemią COVID-19 (załącznik poniżej).

Po drugie, w celu uczestnictwa w zajęciach wymagana będzie pisemna zgoda rodzica lub pełnoletniego uczestnika na udział w zajęciach (formularz w załączeniu). Należy ją dostarczyć nauczycielowi podczas pierwszych zajęć. 

Po trzecie wreszcie, ze względu na liczne obostrzenia sanitarne i dynamiczną sytuację epidemiczną, znajdujące się poniżej plany zajęć w poszczególnych obiektach będą na bieżąco aktualizowane.

Jednak, pomimo wszystkich tych ograniczeń, dołożymy wszelkich starań, abyśmy rozpoczynający się właśnie rok szkolny przeżyli wszyscy w dobrym zdrowiu i niczym niezmąconej radości ducha.

Zatem do zobaczenia w MDK-u!