Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Zebrania rodziców

Rodziców uczestników zajęć MDK zachęcamy do zapoznania się z terminarzem zebrań w poszczególnych zespołach i pracowniach.

Akademia Pięciolatka: 04.09 (piątek), godz. 18.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)

Artystyczna Akademia Przedszkolaka: 04.09 (piątek), godz. 16.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)

Rodzinna pracownia kreatywności MICHAŁKI: 03.09 (czwartek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)

Dziecięcy Zespół Muzyczny SING & PLAY: 07.09 (poniedziałek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa na parterze)

Talentarium Wokalne SINGASONG: 04.09 (piątek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa na parterze)

Studio Kształcenia Artystycznego BB: 07.09 (poniedziałek), godz. 16.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)

Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa młodsza: 07.09 (poniedziałek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa starsza: 07.09 (poniedziałek), godz. 18.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Pracownia plastyczna WTÓRNAŁKI: 02.09 (środa), godz. 16.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala edukacyjna na I piętrze)

Pracownia szkła artystycznego: 03.09 (czwartek), godz. 18.15 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Studio Piosenki DEBIUT - zajęcia w budynku głównym: 02.09 (środa), godz. 17.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)

Studio Piosenki DEBIUT - zajęcia w filii przy ul. Targowej: 03.09 (czwartek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa na parterze)

Wokalne Studio Kształcenia Jazzowego: 03.09 (czwartek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa na parterze)

Studio Instrumentów Klawiszowych: 04.09 (piątek), godz. 16.00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)

Grupa akrobatyczna SALTO: 04.09 (piątek), godz. 18.30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Zespół Gimnastyki Artystycznej: 04.09 (piątek), godz. 19.30 -  filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Zespół Taneczny ADENA - grupy Adeniątka, Kids i Dzieci B: 04.09 (piątek), godz. 17.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)

Zespół Taneczny ADENA - grupy Dzieci A, Juniorzy i Seniorzy: 04.09 (piątek), godz. 18.30 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)

Zespół Taneczny PECH - grupa Mini Pech: 02.09 (środa), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)

Zespół Taneczny PECH - grupy Pech 1 i Pech 2: 03.09 (czwartek), godz. 17.00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)