Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Rekrutacja 2020/21 - ostatni dzwonek

Rekrutacja 2020

To już ostatni dzwonek, żeby zapisać się na zajęcia artystyczne, edukacyjne i sportowe, organizowane w roku szkolnym 2020/21. Rozpoczynające się dziś postępowanie uzupełniające na wolne miejsca w poszczególnych pracowniach i zespołach potrwa tylko do 7 sierpnia.

Przypominamy, że - zgodnie z ustawą Prawo oświatowe - w postępowaniu uzupełniającym mogą brać udział kandydaci zamieszkali zarówno na terenie miasta Opola, jak i poza nim.

Szczegółowe zasady i pełny terminarz naboru kandydatów znaleźć można w regulaminie rekrutacji (załącznik poniżej).

UWAGA!

W związku z wciąż istniejącym zagrożeniem epidemicznym, bardzo prosimy, aby wypełnione wnioski wrzucać do specjalnej skrzynki pocztowej umieszczonej obok tylnego wejścia do głównego budynku MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1). 

Osoby nie dysponujące możliwością samodzielnego wydrukowania formularza wniosku, mogą go otrzymać w sekretariacie MDK (na parterze budynku).

Istnieje również możliwość elektronicznego przesłania skanu/fotografii wypełnionego wniosku na adres mailowy rekrutacja@mdk.opole.pl, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych osobowych.

Przypominamy, że - zgodnie z ustawą Prawo oświatowe - kolejność składania wniosków nie ma wpływu na wyniki postępowania uzupełniającego.