Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Mały Opolanin rusza na szlak

Mały Opolanin

Jeszcze tylko do 28 września (poniedziałek) można zgłaszać chęć udziału w projekcie edukacji regionalnej MAŁY OPOLANIN, którego kolejną edycję organizuje Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.

W ciągu najbliższych miesięcy opolskie przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych będą poznawać historię, zabytki i najciekawsze zakątki stolicy regionu, a także uczestniczyć w kreatywnych warsztatach artystycznych.

Zgłoszenia udziału w projekcie – wyłącznie na Karcie zgłoszenia udziału – należy przesłać mailem na adres: maly.opolanin@mdk.opole.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu MDK w Opolu, ul. Strzelców Bytomskich 1, do 28 września (poniedziałek).

UWAGA! Przed wysłaniem zgłoszenia należy dokładnie zapoznać się z regulaminem projektu (załącznik poniżej).

Serdecznie zapraszamy!