Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Jarmark Franciszkański 2023

Jarmark Franciszkański 2023

Już w najbliższy weekend (16-17 września) Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski, Biskup Opolski Andrzej Czaja, Wspólnota Zakonu Franciszkanów w Opolu oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu serdecznie zapraszają na 23. Jarmark Franciszkański.

Jak co roku, głównym celem Jarmarku jest przybliżenie mieszkańcom Opola i Opolszczyzny historii nekropolii Piastów Opolskich oraz zbiórka funduszy na dalszą renowację zabytkowego kompleksu klasztornego Franciszkanów w Opolu.

W programie imprezy m.in.: zwiedzanie franciszkańskiego kościoła i klasztoru, kiermasz wyrobów regionalnych i rękodzieła artystycznego, liczne występy muzyczne i taneczne, warsztaty artystyczne i animacje dla dzieci oraz koncert zespołu ARKA NOEGO.

Szczegółowy program Jarmarku - na plakacie (załącznik poniżej).

Serdecznie zapraszamy!