Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Rekrutacja uzupełniająca 2023/24 - kandydaci zakwalifikowani i niezakwalifikowani

Rekrutacja 2023-24

Zgodnie z terminarzem postępowania uzupełniającego, przedstawiamy dziś listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na zajęcia prowadzone przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu w roku szkolnym 2023/24.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w wyniku postępowania uzupełniającego znajduje się w załączniku poniżej.

W przypadku chęci rezygnacji z udziału w zajęciach, na które kandydat został zakwalifikowany, rodzic kandydata niepełnoletniego lub kandydat pełnoletni powinien poinformować o takim zamiarze Komisję Rekrutacyjną MDK do 18 sierpnia (piątek). Można to zrobić osobiście (w sekretariacie MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1) lub telefonicznie (77 454 27 14 wew. 31), w godzinach od 9:00 do 16:00.

Sporządzona na podstawie tych informacji lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostanie opublikowana 21 sierpnia (poniedziałek).