Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

26. Festiwal Piosenki Przedszkolnej - werdykt jury

IMG-20220520-WA0009a

Znamy już laureatów 26. Festiwalu Piosenki Przedszkolnej, jaki odbył się dziś na opolskim placu Wolności w ramach Dni Opola 2022.

Jury w składzie: Katarzyna Milart-Helscher, Monika Pokorska i Maria Aneta Skiba, po wysłuchaniu 10 uczestników konkursu, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I nagroda - Hanna Wójcik (7 lat) z Publicznego Przedszkola nr 61, za wykonanie piosenki "Bursztynek"
II nagroda - Pola Wójcik (6 lat) z Niepublicznego Przedszkola Artystycznego i Językowego PRZED-SZKÓŁKA, za wykonanie piosenki "Żuk"
III nagroda - Filip Neubert (4 lata, na zdj.) z Publicznego Przedszkola nr 8, za wykonanie piosenki "Jestem z tego miasta"
wyróżnienia: Stella Atlas, Hanna Bilnik, Joanna Drążek, Anastazja Dziedzic, Anna Lysik, Michalina Olejnik i Nel Popielska

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i przypominamy, że koncert finałowy, połączony z wręczeniem dyplomów i nagród, odbędzie się 4 czerwca (sobota) o godz. 15.00 na scenie plenerowej w Parku 800-lecia Opola, w ramach festynu rodzinnego z okazji Dnia Dziecka.