Przejdź do sekcji:

Nasi modelarze z workiem medali

Aż 12 medali oraz 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej zdobyli modelarze opolskiego MDK w 36. Międzynarodowym Konkursie Modeli Redukcyjnych, jaki odbył się w ostatni weekend (9-11.09) w Oleśnicy. [...]

W kategorii wiekowej młodzików srebrne medale zdobyli Oliwia Kardas i Dawid Komuszyński, natomiast w kategorii juniorów na najwyższym stopniu podium stanął Daniel Hanack.

Z kolei w kategorii seniorów aż 6 medali (1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe) zdobył Radosław Paradowski, a 3 medale (wszystkie srebrne) - Zbigniew Dąbek.

Wszystkim laureatom oraz ich instruktorowi, panu Tomaszowi Komuszyńskiemu, serdecznie gratulujemy!