Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Godziny dostępności nauczycieli 2023/24

Ewa Balas - wtorek 17.00-18.00, filia nr 2
Hanna Bartnikowska - pierwszy i trzeci piątek miesiąca, 19.00-20.00, budynek główny
Agata Bielecka - poniedziałek 16.00-17.00, filia nr 2
Paulina Bilicz - środa 11.00-12.00, filia nr 2
Katarzyna Bryłka - wtorek 15.30-16.30, budynek główny
Magdalena Chodorowska - piątek 18.00-19.00, filia nr 3
Lucyna Chruszcz - poniedziałek 15.30-16.30, filia nr 1
Mariusz Cisek - czwartek 14.30-15.30, budynek główny
Angelika Dombrowa - wtorek 18.30-19.30, filia nr 1
Bolesław Drochomirecki - pierwsza i trzecia środa miesiąca, 10.00-11.00, budynek główny
Małgorzata Głowacka-Kubat - środa 13.30-14.30, filia nr 1
Dariusz Gołański - środa 16.00-17.00, filia nr 1
Łukasz Gołąb - poniedziałek 15.00-16.00, hala sportowa Politechniki Opolskiej
Kacper Gudzikowski - piątek 16.00-17.00, budynek główny
Elżbieta Hołodnik - środa 17.00-18.00, budynek główny
Krzysztof Imiołczyk - środa 15.15-16.15, filia nr 3
Józef Jatowicz - czwartek 17.00-18.00, budynek główny
Mikalai Karalchuk - piątek 18.30-19.30, filia nr 1
Marta Klubkowska - piątek 20.00-21.00, filia nr 1
Tomasz Komuszyński - pierwsza i trzecia środa miesiąca, 15.45-16.45, budynek główny
Maria Kopacka-Nowak - pierwszy i trzeci czwartek miesiąca, 11.45-12.45, filia nr 1
Dariusz Kowcun - czwartek 17.00-18.00, filia nr 2
Aleksandra Krokoszyńska - poniedziałek 16.45-17.45, filia nr 1
Aleksandra Krzesaj - środa 15.00-16.00, budynek główny
Sandra Kubacka - piątek 15.15-16.15, filia nr 3
Katarzyna Lisiecka - wtorek 15.00-16.00, budynek główny
Wojciech Machoń - pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, 15.45-16.45, budynek główny
Aneta Majewska
Janusz Matlok - czwartek 15.30-16.30, filia nr 2
Sławomir Mielnik
Martyna Migacz
 - poniedziałek 14.00-15.00, filia nr 2
Katarzyna Milart-Helscher - czwartek 12.00-13.00, budynek główny
Anna Mulicka - piątek 8.00-9.00, filia nr 1
Kamila Niemczycka - wtorek 8.00-9.00, budynek główny
Bożena Nowara - wtorek 15.00-16.00, filia nr 2
Patrycja Okoń
Wojciech Orczyk - środa 15.00-16.00, filia nr 3
Małgorzata Orlik-Zmuda - piątek 12.00-13.00, filia nr 1
Marta Ossowska - wtorek 8.00-9.00, budynek główny
Barbara Owsiak - piątek 16.45-17.45, filia nr 3
Daria Pakosz - środa 14.00-15.00, filia nr 2
Anna Pawliszyn - poniedziałek 15.00-16.00, filia nr 2
Tomasz Pilch - środa 16.00-17.00, filia nr 2
Monika Pokorska - piątek 15.00-16.00, budynek główny
Hanna Posid - czwartek 15.00-16.00, filia nr 2
Martin Rataj - czwartek 17.15-18.15, filia nr 2
Dariusz Romanowski - czwartek 17.00-18.00, budynek główny
Dariusz Różański - poniedziałek 16.30-17.30, budynek główny
Wiktoria Rusin - wtorek 17.00-18.00, filia nr 1
Olga Shylenko - środa 17.00-18.00, filia nr 2
Maja Sierżyńska-Baranowicz - środa 15.30-16.30, filia nr 1
Ewa Sitarz - pierwszy i trzeci czwartek miesiąca, 18.15-19.15, filia nr 1
Andrzej Skiba - wtorek 18.45-19.45, budynek główny
Maria Skiba - wtorek 11.00-12.00, budynek główny
Agata Smoleń - wtorek 13.00-14.00, budynek główny
Robert Surowski - poniedziałek 14.00-15.00, filia nr 1
Małgorzata Sury-Skrzypiec - piątek 12.30-13.30, budynek główny
Edyta Traczewska - czwartek 14.30-15.30, filia nr 1
Dorota Urynowicz - środa 11.00-12.00, filia nr 1
Elżbieta Willim
Agnieszka Włoch - czwartek 19.30-20.30, budynek główny
Maria Zajączkowska - środa 15.15-16.15, filia nr 3
Bogdan Żulewski - pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca,15.45-16.45, filia nr 2
Krzysztof Żyliński - wtorek 16.00-17.00, filia nr 2Ewa Balas - wtorek 17.00-18.00, filia nr 2