Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

ZIELONE KADRY - wyniki konkursu

12-letnia Victoria Malek z Januszkowic została zwyciężczynią konkursu na ekologiczny spot filmowy pod nazwą ZIELONE KADRY, zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu w ramach projektu "Wspólna akcja segregacja".

II miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych zajął 10-letni Przemysław Borysewicz z Opola, a miejsce III - 10-letni Gabriel Tańczuk z Lędzin.

W kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych komisja konkursowa postanowiła wyróżnić spot filmowy autorstwa 15-letniego Marcela Sowy z Łubnian.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i przypominamy, że uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 13 listopada (środa) o godz. 17.00 w sali kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu przy ul. Piastowskiej 14a, w ramach Festiwalu Piosenki Ekologicznej.

* * *

Konkurs filmowy ZIELONE KADRY został zorganizowany w ramach projektu "Wspólna akcja segregacja – działania informacyjno-edukacyjne dotyczące gospodarki odpadami w gminach Opole, Komprachcice i Turawa". Projekt jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, zgodnie z umową nr RPOP.05.02.00-16-0023/17-00 z dnia 21.08.2018 r.