Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Uwaga, ósmoklasiści!

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach matematyczno-polonistycznych, przygotowujących do tegorocznego egzaminu zewnętrznego!

W zajęciach edukacyjnych z języka polskiego i matematyki, organizowanych w ramach projektu CARPE DIEM, mogą wziąć udział uczniowie klas VIII szkół podstawowych miasta Opola.

Warsztaty, prowadzone przez doświadczonych nauczycieli posiadających uprawnienia egzaminatorów OKE, będą się odbywać w trzech opolskich liceach ogólnokształcących: PLO nr I (ul. Licealna 3), PLO nr VIII (ul. Ozimska 48) oraz PLO nr IX (ul. Oleska 68).

Terminy zajęć: 15 i 30 listopada 2019, 7 i 14 grudnia 2019, 11 i 25 stycznia 2020, 8 i 29 lutego 2020, 14 i 28 marca 2020 oraz 4 kwietnia 2020 (sobotnie przedpołudnia).

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy zgłosić taką chęć w sekretariacie swojej szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorami projektu są Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola i Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu.