Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Zapraszamy na lekcje Grotowskiego

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu zaprasza uczniów i nauczycieli opolskich szkół średnich do udziału w kolejnej edycji projektu edukacyjno-artystycznego LEKCJE GROTOWSKIEGO.

Projekt ten jest z jednej strony próbą przybliżenia myśli jednego z najbardziej wpływowych ideologów i praktyków teatru XX wieku, Jerzego Grotowskiego (na zdj.), na temat teatru i aktorstwa, a z drugiej - ofertą uczestnictwa w warsztatach teatralnych stosujących w praktyce metody treningu aktorskiego i budowy spektaklu, które opracował i wdrażał Grotowski.

Do udziału w projekcie zapraszamy klasy ze szkół średnich. Zajęcia mają formę warsztatów trwających 2 godziny lekcyjne, w czasie których uczniowie poznają spuściznę Grotowskiego i jego związki z Opolem.

Nauczycieli zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o kontakt z moderatorem zajęć, Krzysztofem Żylińskim (tel. 510 048 362).

Serdecznie zapraszamy!