Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Zapraszamy do Zimowego Lasu Świątecznych Elfów!

Zimowy Las Świątecznych Elfów 2021 (plakat)

Już 28 listopada (niedziela) budynek MDK przy ul. Strzelców Bytomskich 1 zamieni się w Zimowy Las Świątecznych Elfów, w którym najmłodsi mieszkańcy Opola i ich rodzice będą mogli własnoręcznie wykonać świąteczne dekoracje, nauczyć się pakowania prezentów, posłuchać magicznych bajek, obejrzeć fantastyczne filmy, a także napisać list do świętego Mikołaja.

Wszystkie szczegóły znaleźć można na plakacie imprezy (załącznik poniżej).

UWAGA! Wstęp do poszczególnych zakątków odbywać się będzie wyłącznie o określonych godzinach i wyłącznie na podstawie wejściówek (nie dotyczy Zakątku pisania listów). Dziecko może uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie pod opieką swojego rodzica lub innego pełnoletniego opiekuna.

Bezpłatne wejściówki (wspólne dla dziecka i rodzica/opiekuna) dostępne są w sekretariacie MDK w Opolu, ul. Strzelców Bytomskich 1.

Serdecznie zapraszamy!

 

Aktualizacja wiadomości:
Z przykrością informujemy, że wszystkie wejściówki (także do zakątku filmowego) zostały już rozdane. Zapraszamy za rok!