Tydzień Kultury Niebanalnej 2021

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja Tygodnia Kultury Niebanalnej. Między 15 a 22 listopada na opolan czekać będzie mnóstwo bezpłatnych atrakcji.

15 listopada (poniedziałek)

godz. 17.00
wernisaż wystawy prac autorstwa uczestników pracowni plastycznej KOŁO GOSPODYŃ MIEJSKICH z towarzyszeniem zespołu Dr. Midepa Badada

16 listopada (wtorek)

godz. 13.00
Lekcja Grotowskiego – historia i współczesność metod i idei Jerzego Grotowskiego
prowadzenie: Dariusz Kowcun i Krzysztof Żyliński

17 listopada (środa)

godz. 18.00
„Jesienne inspiracje” – malarstwo wielkoformatowe w wykonaniu uczestników pracowni plastycznej TĘCZA

godz. 19.00
koncert zespołu PÓŁ NA PÓŁ

18 listopada (czwartek)

godz. 19.30
spektakl Teatru ZAPADNIA „Symbioza” reżyserii Agnieszki Włoch - WYDARZENIE ODWOŁANE !!!

20 listopada (sobota)

godz. 18.00
spotkanie z Elżbietą Olak-Posacką w ramach cyklu „Pokolenia poetów”
prowadzenie: Witold Sułek
oprawa muzyczna: Daria Pakosz i Łukasz Szuba

21 listopada (niedziela)

godz. 18.00
koncert zespołu ROMAN ODOJ FIASKO, inspirowany ostatnią powieścią Stanisława Lema
wokal: Jędrzej Skiba

22 listopada (poniedziałek)

recital Vimali Pohl „Lubię być szczęśliwa” z towarzyszeniem zespołu TAKE STYLE
miejsce: sala kameralna NCPP, ul. Piastowska 14a

godz. 20.00
recital Diany Al-Qadi „Jeśli masz szaleństwa choć łut…” z towarzyszeniem zespołu TAKE STYLE
miejsce: sala kameralna NCPP, ul. Piastowska 14a

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny. Na recitale w NCPP obowiązują wejściówki – do odbioru w sekretariacie MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1

UWAGA! W przypadku zaostrzenia obostrzeń epidemicznych, organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie.