Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wracamy!

Pilne

Małymi krokami wracamy do zajęć w MDK. Stacjonarną działalność - w ograniczonym zakresie - planujemy wznowić w najbliższy poniedziałek (1 czerwca). Dlatego już dziś przedstawiamy informacje dotyczące rodzajów wznawianych zajęć oraz terminów i warunków ich odbywania.

Mając na uwadze ograniczenia wynikające z wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego dla placówek oświatowych oraz - przede wszystkim - troskę o zdrowie uczestników zajęć i ich bliskich, postanowiliśmy w kończącym się roku szkolnym nie wznawiać zajęć, których uczestnikami są dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci młodsze (poniżej 3. roku życia) oraz niektórych zajęć dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych.

Wszystkie wznowione zajęcia ujęliśmy w czerwcowych planach zajęć (załączniki poniżej), natomiast pozostałe zajęcia będziemy nadal realizować w systemie on-line.

UWAGA!

Przed podjęciem decyzji o powrocie na zajęcia, bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa, jakie obowiązują w budynkach MDK w związku z epidemią COVID-19 (załącznik poniżej).

Ponadto, w celu uczestnictwa w zajęciach wymagana będzie pisemna zgoda rodzica lub pełnoletniego uczestnika na udział w zajęciach (formularz w załączeniu). Należy ją dostarczyć nauczycielowi podczas pierwszych zajęć.

Kolejne informacje będziemy Wam przekazywać za pośrednictwem strony internetowej i facebookowego profilu MDK.

Bądźmy zatem w kontakcie... i dobrym zdrowiu! :)