Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Uwaga, uczestnicy zajęć MDK!

Pilne

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o możliwości wznowienia stacjonarnej działalności placówek oświatowo-wychowawczych, w opolskim MDK trwają intensywne przygotowania do uruchomienia zajęć w niektórych kołach, zespołach i pracowniach.

Przygotowania te polegają na realizacji wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczących szczegółowych procedur działania w zakresie zapobiegania COVID-19. Celem wdrożenia tych procedur jest m.in. zwiększenie bezpieczeństwa osób korzystających z działalności placówki oraz ograniczenie liczby kontaktów międzyludzkich na terenie placówki w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia.

Mając na uwadze wszystkie te ograniczenia oraz - przede wszystkim - troskę o zdrowie uczestników zajęć i ich bliskich, postanowiliśmy w kończącym się roku szkolnym nie wznawiać zajęć, których uczestnikami są dzieci w wieku przedszkolnym i dzieci młodsze (poniżej 3. roku życia)

Kolejne informacje, dotyczące m.in. rodzajów wznawianych zajęć oraz terminów i warunków ich odbywania, będziemy Wam przekazywać za pośrednictwem strony internetowej i facebookowego profilu MDK

Bądźmy zatem w kontakcie... i dobrym zdrowiu! :)