Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Rekrutacja 2022/23 - kandydaci zakwalifikowani i niezakwalifikowani

Rekrutacja 2022-23

Zgodnie z terminarzem postępowania rekrutacyjnego, przedstawiamy dziś listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na zajęcia prowadzone przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu w roku szkolnym 2022/23.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w wyniku postępowania rekrutacyjnego znajduje się w załączniku poniżej.

Przypominamy, że - zgodnie z ustawą Prawo oświatowe - rodzice kandydatów niepełnoletnich oraz kandydaci pełnoletni powinni do 8 lipca (piątek) potwierdzić wolę przyjęcia na zajęcia (ewentualnie zrezygnować z udziału w zajęciach), na które się zakwalifikowali. Mogą to zrobić osobiście (w sekretariacie MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1) lub telefonicznie (77 454 27 14 wew. 31), w godzinach od 9:00 do 16:00.

Sporządzona na podstawie tych potwierdzeń lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostanie opublikowana 11 lipca (poniedziałek). Tego samego dnia rozpocznie się postępowanie uzupełniające, w którym będą mogli wziąć udział także kandydaci spoza Opola. Wnioski o przyjęcie na zajęcia będzie można składać do 5 sierpnia (piątek).

Pozostałe szczegóły znaleźć można w regulaminie rekrutacji (załącznik poniżej).