Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Nagroda dla najlepszych animatorów kultury

Miło nam poinformować, że nauczyciele MDK Małgorzata Sury-Skrzypiec i Piotr Skrzypiec, twórcy i wieloletni instruktorzy Studia Piosenki DEBIUT i Wokalnego Studia Kształcenia Jazzowego, otrzymali tegoroczną Nagrodę Miasta Opola dla Animatorów Kultury za wybitne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania kultury.

Ponadto, nominacjami do nagrody w pozostałych kategoriach zostali wyróżnieni: Maria Zajączkowska, kierownik Zespołu Pieśni i Tańca OPOLE (za całokształt dokonań twórczych i artystycznych), Zespół Taneczny PECH (za aktywność kulturalną promującą miasto w kraju i za granicą), projekt edukacyjny MAŁY OPOLANIN (za dokonania w zakresie opieki i ochrony dóbr kultury na terenie Opola) oraz Ogólnopolskie Forum Teatrów Dziecięcych MINIATURY (za wydarzenie kulturalne w mieście).

Wszystkim nagrodzonym i nominowanym serdecznie gratulujemy!