Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Jarmark Franciszkański 2021

Jarmark Franciszkański 2021

Już w najbliższy weekend (18-19 września) Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski, Biskup Opolski Andrzej Czaja, Wspólnota Zakonu oo. Franciszkanów w Opolu oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu serdecznie zapraszają na 21. Jarmark Franciszkański.

Jak co roku, głównym celem Jarmarku jest przybliżenie mieszkańcom Opola i Opolszczyzny historii nekropolii Piastów Opolskich oraz zbiórka funduszy na dalszą renowację zabytkowego kompleksu klasztornego oo. Franciszkanów w Opolu.

W programie imprezy m.in.: zwiedzanie franciszkańskiego kościoła i klasztoru, kiermasz wyrobów regionalnych i rękodzieła artystycznego, liczne występy muzyczne i taneczne, otwarty turniej tenisa stołowego, warsztaty artystyczne i animacje dla dzieci oraz koncert Mietka Szcześniaka.

Szczegółowy program Jarmarku - na plakacie (załącznik poniżej).

Serdecznie zapraszamy!