Zebrania rodziców
Rodziców uczestników zajęć MDK zachęcamy do zapoznania się z terminarzem zebrań w poszczególnych zespołach i pracowniach.
Akademia Pięciolatka: 06.09 (poniedziałek), godz. 17:00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)
Artystyczna Akademia Przedszkolaka: 01.09 (środa), godz. 17:00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)
Rodzinna pracownia kreatywności MICHAŁKI: 06.09 (poniedziałek), godz. 18:15 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala przedszkolna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)
Dziecięcy Zespół Muzyczny SING & PLAY - gr. młodsza: 06.09 (poniedziałek), godz. 17:00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa na parterze)
Dziecięcy Zespół Muzyczny SING & PLAY - gr. starsza: 08.09 (środa), godz. 17:00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala widowiskowa na parterze)
Studio Piosenki DEBIUT w budynku głównym: 03.09 (piątek), godz. 17:00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)
Studio Piosenki DEBIUT w filii nr 1: 09.09 (czwartek), godz. 17:00-19:00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala muzyczna na I piętrze)
Wokalne Studio Kształcenia Jazzowego: 09.09 (czwartek), godz. 17:00-19:00 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala muzyczna na I piętrze)
Studio Instrumentów Klawiszowych: 09.09 (czwartek), godz. 16:00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (kawiarenka na parterze)
Studio Kształcenia Artystycznego BB: 06.09 (poniedziałek), godz. 17:00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)
Teatr FIGIELEK: 09.09 (czwartek), godz. 15:30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)
Teatr GROMADKA - gr. młodsza: 13.09 (poniedziałek), godz. 17:45 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala elka na I piętrze)
Teatr GROMADKA - gr. starsza: 14.09 (wtorek), godz. 17:30 - filia MDK, ul. Targowa 12 (sala elka na I piętrze)
Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa młodsza: 06.09 (poniedziałek), godz. 16:30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)
Pracownia plastyczna PLASTUSIE - grupa starsza: 08.09 (środa), godz. 16:30 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala artystyczna na I piętrze w prawym skrzydle budynku)
Pracownia plastyczna SZKATUŁKA: 07.09 (wtorek), godz. 16:00-18:15 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala edukacyjna na I piętrze)
Pracownia ceramiki artystycznej: 06.09 (poniedziałek), godz. 16:00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala ceramiczna na parterze)
Pracownia szkła artystycznego: 06.09 (poniedziałek), godz. 16:00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala szklana na parterze)
Akrobatyka taneczna REFLEX: 09.09 (czwartek), godz. 17:00 i 18:00 - Politechnika Opolska, ul. Prószkowska 76 (sala audytoryjna)
Gimnastyka Artystyczna BALANS: 06.09 (piątek), godz. 17:00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala lustrzana w lewym skrzydle budynku)
Klub kulinarny SMAK: 06.09 (poniedziałek), godz. 16:00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (kawiarenka w przyziemiu)
Zajęcia klubowe LEGO WE DO w filii nr 1: 06.09 (poniedziałek), godz. 18:00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala komputerowa na parterze)
Zajęcia breakdance w filii nr 1 - grupa młodsza: 09.09 (czwartek), godz. 18:15 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala lustrzana w lewym skrzydle budynku)
Zajęcia BEZPIECZNY PATROL: 10.09 (piątek), godz. 17:45 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)
Zabawy z językiem angielskim FUN ENGLISH w budynku głównym: 10.09 (piątek), godz. 16:00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)
Zabawy z językiem angielskim FUN ENGLISH w filii nr 1: 07.09 (wtorek), godz. 16:00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (sala szachowa w lewym skrzydle budynku)
Zajęcia breakdance ROZKMINKI KONTROLOWANE: 08.09 (środa), godz. 17:50 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze)
Zespół Taneczny PECH w budynku głównym: 07.09 (wtorek), godz. 17:00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala zielona na I piętrze)
Zespół Taneczny PECH w filii nr 1: 07.09 (wtorek), godz. 17:00 - filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10 (aula na parterze)
Robotyka LEGO WE DO w budynku głównym - grupa 4: 09.09 (czwartek), godz. 17:00 - budynek główny MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1 (kawiarenka na parterze)
UWAGA! Powyższy terminarz będzie na bieżąco uzupełniany o kolejne pracownie i zespoły.