Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Żegnamy Krystynę Wojciechowską i Aleksandrę Owczarek

Żałoba

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci byłych dyrektorek Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu.

Pani Krystyna Wojciechowska z naszą placówką związana była aż przez trzy dekady - jako jej nauczyciel (1954-1984) i dyrektor (1958-1984). Potem, przez wiele lat była honorowym gościem naszych dorocznych spotkań opłatkowych i kolejnych jubileuszy placówki.

Z kolei pani Aleksandra Owczarek kierowała MDK-iem w latach 1985-1990, by następnie aktywnie włączyć się w działalność sekcji emerytów i rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Obu Pań Dyrektor będzie nam bardzo brakować.

 

*  *  *

Uroczystości pogrzebowe pani Krystyny Wojciechowskiej odbędą się 12 stycznia (czwartek) o godz. 13.00, natomiast pożegnanie pani Aleksandry Owczarek nastąpi 14 stycznia (sobota) o godz. 12.00. Obydwa pogrzeby będą miały miejsce w starej kaplicy cmentarnej w Opolu-Półwsi.