Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Zapraszamy do Lodowej Krainy Elfów!

Lodowa Kraina Elfów 2022

Już 27 listopada (niedziela) budynek MDK przy ul. Strzelców Bytomskich 1 zamieni się w Lodową Krainę Elfów, w której najmłodsi mieszkańcy Opola oraz ich rodzice i dziadkowie będą mogli własnoręcznie wykonać gwiazdkowe dekoracje i pachnące upominki, nauczyć się pięknego pakowania prezentów, posłuchać magicznych bajek, obejrzeć fantastyczny film, upiec świąteczne pierniki, a także napisać list do świętego Mikołaja.

Wszystkie szczegóły znaleźć można na plakacie imprezy (załącznik poniżej).

UWAGA! Wstęp do poszczególnych grot Lodowej Krainy odbywać się będzie wyłącznie o określonych godzinach i wyłącznie na podstawie wejściówek (nie dotyczy Groty pisania listów do św. Mikołaja). Dziecko może uczestniczyć w wydarzeniu wyłącznie pod opieką swojego rodzica, dziadka lub innego pełnoletniego opiekuna.

Bezpłatne wejściówki dostępne są w sekretariacie MDK w Opolu, ul. Strzelców Bytomskich 1, w godzinach od 9.00 do 16.00. Liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!

 

*   *   *

 

Lodowa Kraina Elfów, organizowana przez Społeczne Towarzystwo Artystyczne i Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu, finansowana jest ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu "Międzypokoleniowe Centra Edukacyjne - wsparcie integracji międzypokoleniowej".

 

Aktualizacja wiadomości:
Z przykrością informujemy, że wszystkie wejściówki zostały już rozdane. Zapraszamy za rok!