Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Witajcie po wakacjach!

Plany zajęć

Rozpoczynamy dziś kolejny - sześćdziesiąty ósmy już - rok szkolny w opolskim MDK-u. Jesteśmy przekonani, że w naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie...

W tym roku na dzieci, młodzież i osoby dorosłe czeka m.in.: 5 zespołów tanecznych, 12 pracowni muzycznych, 11 grup teatralnych i recytatorskich, pracownia fotograficzna i filmowa, kino studyjne, 12 pracowni plastycznych i rękodzieła artystycznego, modelarnia, 3 pracownie robotyki, sekcja szachowa, zajęcia akrobatyki i gimnastyki artystycznej, klub kulinarny, wolontariat, zajęcia języka angielskiego oraz 3 akademie przedszkolne.

Zorganizowanym grupom szkolnym i przedszkolnym proponujemy udział w pięciu projektach edukacyjno-artystycznych, a uczniom lubiącym naukę - udział w projekcie "Uczeń zdolny" lub start w którymś z dziewięciu wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

Tegoroczne plany zajęć znaleźć można w załącznikach poniżej, a także w zakładce ZAJĘCIA STAŁE (górne menu strony). Jednocześnie zastrzegamy, że plany te mogą ulec drobnym korektom i uzupełnieniom.

Zatem do zobaczenia w MDK-u!