Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Uwaga, młodzi filmoznawcy!

Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na warsztaty pod hasłem "Olimpiada. Weź to na warsztat!", które w atrakcyjnej i przystępnej formie umożliwią sprawdzenie i poszerzenie wiedzy dotyczącej polskiego kina. Uczestnicy zajęć będą ćwiczyć badawcze spojrzenie na dzieła sztuki filmowej i artystyczne plakaty filmowe.

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów zgłoszonych na Olimpiadę Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Zajęcia poprowadzą Wędrujący Filmoznawcy Filmoteki Szkolnej.

Warsztaty dla uczniów województwa opolskiego odbędą się 26 października (piątek) w godzinach od 10.00 do 14.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu, ul. Strzelców Bytomskich 1 (sala kinowa na II piętrze).

Udział w warsztatach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsce, należy zaakceptować regulamin wydarzenia oraz wypełnić formularz internetowy: https://forms.nina.gov.pl/olimpiada-wez-to-na-warsztat_pl/.

Serdecznie zapraszamy!