Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Recital Marty Andrzejczyk

Już w najbliższy piątek (8.02) na scenie teatralnej MDK przy ul. Targowej wystąpi znakomita olsztyńska pieśniarka i aktorka Marta Andrzejczyk.

Znana z ciepłej osobowości scenicznej oraz wyjątkowej wrażliwości. Jak nikt potrafi budować atmosferę intymności i władać emocjami słuchaczy. Wyjątkowa, jasna barwa głosu sprawia, że każdy recital w jej wykonaniu oraz piosenki zapisane na płytach "Cicho" i "Cienie" pozostają niezapomniane.

Jest artystką poszukującą. Eksperymentuje zarówno z formami wyrazu, stylistyką, jak i repertuarem. Mogliśmy usłyszeć ją wykonującą całe programy o śmierci czy doświadczeniach wojny, lecz również w repertuarze Wiery Gran lub erotykach ubranych w jej nietuzinkowe poczucie humoru. Jako że eksperyment i improwizacja to jej drugie ja, szczęściarze mogą ją wspominać z "Bohemy Północy – Inter Poezji", gdzie w towarzystwie Clicktima pozwoliła sobie na szalone wokalizy i zabawy dźwiękami przy muzycznych wykonaniach tekstów warmińskich poetów.

PIOSENKA "PORTRETOWANIE UMARŁEJ"

Piątkowy recital Marty Andrzejczyk rozpocznie się o godzinie 18:00.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!