Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Piosenkobranie 2022 - lista finalistów

Piosenkobranie

Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiamy dziś listę wokalistów zakwalifikowanych do finału 29. Ogólnopolskiego Festiwal Piosenki PIOSENKOBRANIE 2022. Oto oni:

 

KATEGORIA 1.

  1. Antonina Ambrowczyk (Wilkowice, woj. wielkopolskie)
  2. Maria Berezowska (Mechnice, woj. opolskie)
  3. Liwia Dziedzicka (Legnica, woj. dolnośląskie)
  4. Agata Griner (Opole, woj. opolskie)
  5. Natan Gryga (Brzeźno, woj. łódzkie)
  6. Karolina Musialik (Miasteczko Śląskie, woj. śląskie)
  7. Sophia Suzgun (Żórawina, woj. dolnośląskie)

 

KATEGORIA 2.

  1. Aleksandra Antczak (Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie)
  2. Małgorzata Antosik (Żórawina, woj. dolnośląskie)
  3. Szymon Chatała (Rzuchowa, woj. małopolskie)
  4. Ada Jarek (Kalisz, woj. wielkopolskie)
  5. Piotr Klima (Katowice, woj. śląskie)
  6. Magdalena Komarek (Mszana, woj. śląskie)
  7. Anna Łukasik (Barczewo, woj. warmińsko-mazurskie)
  8. Sara Niemczyk (Niebieszczany, woj. podkarpackie)
  9. Marcelina Obara (Tarnobrzeg, woj. podkarpackie)
  10. Lena Oczniew (Gościno, woj. zachodniopomorskie)
  11. Nina Przychodzeń (Pokój, woj. opolskie)
  12. Filip Robak (Wojkowice Kościelne, woj. śląskie)
  13. Lena Wójcicka (Jastrowie, woj. wielkopolskie)

 

KATEGORIA 3.

  1. Katarzyna Juruć (Grodziec, woj. opolskie)
  2. Amelia Kita (Antoniów, woj. opolskie)
  3. Zuzanna Kubacka (Czarne Błoto, woj. kujawsko-pomorskie)
  4. Amelia Oroń (Kraków, woj. małopolskie)
  5. Krzysztof Pawlus (Sarny Wielkie, woj. opolskie)
  6. Wiktoria Przęczek (Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie)
  7. Lena Sikora (Szczecin, woj. zachodniopomorskie)
  8. Vanessa Szanter (Żabice, woj. dolnośląskie)
  9. Paweł Szymański (Aleksandrów Łódzki, woj. łódzkie)
  10. Oliwia Tomaszewska (Żyrardów, woj. mazowieckie)
  11. Anna Trytko (Nysa, woj. opolskie)
  12. Marta Woroch (Leszno, woj. wielkopolskie)
  13. Katarzyna Woźnicka (Kłodzko, woj. dolnośląskie)
  14. Kinga Wylęgły (Lipinki Szlacheckie, woj. pomorskie)

 

KATEGORIA 4.

  1. Zofia Buchta (Opole, woj. opolskie)
  2. Marcelina Cieślik (Pleśna, woj. małopolskie)
  3. Oliwia Czarnota (Brzeg, woj. opolskie)
  4. Julia Imielska (Karłowice Wielkie, woj. opolskie)
  5. Klaudia Janicka (Skrzypiec, woj. opolskie)
  6. Oliwia Mielcarek (Stara Wieś, woj. podkarpackie)
  7. Julia Płocharczyk (Szczytno, woj. warmińsko-mazurskie)
  8. Karolina Polak (Warzyce, woj. podkarpackie)
  9. Agnieszka Poremba (Głogówek, woj. opolskie)
  10. Kamila Szpineta (Korfantów, woj. opolskie)
  11. Gabriela Tomaka (Jasionka, woj. podkarpackie)
  12. Aleksandra Wiejaczka (Szalowa, woj. małopolskie)

 

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!

Jednocześnie przypominamy o obowiązku opłacenia akredytacji festiwalowej - do 4 maja br. (środa). Dane do przelewu znajdują się w regulaminie imprezy (załącznik poniżej). Brak wpłaty będzie potraktowany jako rezygnacja z udziału w konkursie.

Ponadto, w celu uzyskania faktury VAT należy - koniecznie przed wykonaniem przelewu - przesłać dane do faktury (koniecznie z numerem NIP) na adres: ksiegowosc@mdk.opole.pl . Brak takich danych lub ich spóźnione przesłanie uniemożliwi wystawienie faktury VAT na prowadzoną działalność gospodarczą.  

Do zobaczenia w Opolu już 8 maja!