Piosenkobranie 2021 - lista finalistów
Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiamy dziś listę wokalistów zakwalifikowanych do finału 28. Ogólnopolskiego Festiwal Piosenki PIOSENKOBRANIE 2021. Oto oni:
KATEGORIA 1.
- Agata Griner (Landzmierz, woj. opolskie)
- Apolonia Jakubowicz (Kielce, woj. świętokrzyskie)
- Jan Jurczykowski (Łęczna, woj. lubelskie)
- Julia Kmiecik (Domaszczyn, woj. dolnośląskie)
- Paulina Knapik (Sarnów, woj. śląskie)
- Aleksandra Kopij (Wrocław, woj. dolnośląskie)
- Martyna Kubiak (Czechy, woj. łódzkie)
- Natalia Kubiś-Mroszczyk (Kolbuszowa, woj. podkarpackie)
- Amelia Mueller (Lipno, woj. wielkopolskie)
- Igor Pochwała (Kępa, woj. opolskie)
- Dawid Sklorz (Wojciechów, woj. opolskie)
- Hanna Sułkowska (Lubsko, woj. lubuskie)
- Misheel Tomaszewska (Słupsk, woj. pomorskie)
- Maja Walkiewicz (Lublin, woj. lubelskie)
- Nadia Wolner (Połomia, woj. śląskie)
KATEGORIA 2.
- Julia Bieniek (Bogucin, woj. lubelskie)
- Artur Droś (Srebrna Góra, woj. dolnośląskie)
- Nikola Fiedor (Jegłownik, woj. warmińsko-mazurskie)
- Kaja Grzelak (Ciechanów, woj. mazowieckie)
- Ada Jarek (Kalisz, woj. wielkopolskie)
- Magdalena Komarek (Mszana, woj. śląskie)
- Antonina Kraszewska (Cieszyn, woj. śląskie)
- Łukasz Kuźniar (Opole, woj. opolskie)
- Dominika Matysik (Lublin, woj. lubelskie)
- Dawid Nowak (Rybnik, woj. śląskie)
- Hanna Pułkownik (Stęszew, woj. wielkopolskie)
- Nina Romaszewska (Lublin, woj. lubelskie)
- Eliza Suzgun (Suchy Dwór, woj. dolnośląskie)
- Radosław Wilczok (Rydułtowy, woj. śląskie)
- Kinga Wylęgły (Lipinki Szlacheckie, woj. pomorskie)
KATEGORIA 3.
- Nikola Baran (Piwniczna-Zdrój, woj. małopolskie)
- Urszula Buba (Dylaki, woj. opolskie)
- Lena Frąk (Opole, woj. opolskie)
- Martyna Główka (Olkusz, woj. małopolskie)
- Katarzyna Juruć (Grodziec, woj. opolskie)
- Amelia Kita (Ozimek, woj. opolskie)
- Nikola Kozioł (Gdańsk, woj. pomorskie)
- Weronika Kubiś (Cholewianka, woj. lubelskie)
- Zofia Lorenc (Bieruń, woj. śląskie)
- Sandra Michalak (Chocicza, woj. wielkopolskie)
- Natalia Płachetka (Zimna Wódka, woj. opolskie)
- Karolina Polak (Warzyce, woj. podkarpackie)
- Gabriela Stepnowska (Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie)
- Zofia Tyma (Złociewiec, woj. zachodniopomorskie)
- Patrycja Zielińska (Piekary Śląskie, woj. śląskie)
KATEGORIA 4.
- Zofia Buchta (Opole, woj. opolskie)
- Aleksandra Certa (Gdynia, woj. pomorskie)
- Joanna Ciecholewska (Gdańsk, woj. pomorskie)
- Alicja Ciecierska (Warszawa, woj. mazowieckie)
- Maria Ciecierska (Warszawa, woj. mazowieckie)
- Oliwia Czarnota (Brzeg, woj. opolskie)
- Katarzyna Gromek (Zamość, woj. lubelskie)
- Kamil Kilian (Magnuszowice, woj. opolskie)
- Paweł Książek (Warszawa, woj. mazowieckie)
- Marta Majek (Warszawa, woj. mazowieckie)
- Jakub Maślak (Gdańsk, woj. pomorskie)
- Klaudia Pazdan (Opole, woj. opolskie)
- Julia Pszczoła (Żerdź, woj. pomorskie)
- Jagoda Rataj (Katowice, woj. śląskie)
- Magdalena Stefanowska (Łódź, woj. łódzkie)
- Ida Szebla (Stary Wielisław, woj. dolnośląskie)
- Małgorzata Sztandera (Trzebiatkowa, woj. pomorskie)
- Magdalena Tyrała (Kielce, woj. świętokrzyskie)
- Rafał Wieczorke (Dębowa, woj. opolskie)
Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!
Jednocześnie przypominamy o obowiązku opłacenia akredytacji festiwalowej - szczegóły można znaleźć w regulaminie imprezy (załącznik poniżej). Brak wpłaty będzie potraktowany jako rezygnacja z udziału w konkursie.
Zatem do zobaczenia w Opolu!