Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Sobotni wieczór z poezją

Pokolenia poetów

Już w najbliższą sobotę (29 maja) o godzinie 18.00, w ramach cyklu Pokolenia poetów, odbędzie się spotkanie z Witoldem Sułkiem, połączone z minirecitalem Sławomira Kusza. Wydarzenie będzie transmitowane na facebookowym profilu MDK. Serdecznie zapraszamy!

Witold Sułek (ur. 1971) – po­eta, pro­za­ik i an­ty­kwa­riusz. Jak do­tąd, poza jed­nym to­mem po­etyc­kim pt. "Plantacja", pu­bli­ku­je opo­wia­da­nia i wier­sze w róż­nych miej­scach i pi­smach. Sta­le współ­pra­cu­je z "Breg-Ar­tem" i "In­dek­sem", cho­ciaż w nich głów­nie jako pu­bli­cy­sta i kry­tyk.

Sławomir Kusz (ur. 1972) – autor, kompozytor i wykonawca piosenek autorskich z kręgu piosenki literackiej. Laureat wielu festiwali, m.in. łódzkiej "Yapy", warszawskiego "Tartaku", biłgorajskich "Spotkań z poezją", kędzierzyńskich "Wrzosowisk", Festiwalu Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie, Festiwalu Młodych Kompozytorów "Smak" w Myśliborzu, Festiwalu Poezji Śpiewanej w Oleśnie i wielu innych.