Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Rekrutacja na zajęcia 2019-20 - kandydaci zakwalifikowani i niezakwalifikowani

Zgodnie z ustawą Prawo oświatowe i terminarzem postępowania rekrutacyjnego, przedstawiamy dziś listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na zajęcia prowadzone przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu w roku szkolnym 2019/20.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w wyniku postępowania rekrutacyjnego znajduje się w załączniku poniżej, natomiast lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych na zajęcia zostanie opublikowana 24 czerwca.

Dwa tygodnie później - 8 lipca - rozpocznie się postępowanie uzupełniające, w którym będą mogli wziąć udział także kandydaci spoza Opola. Wnioski o przyjęcie na zajęcia będzie można składać do 26 lipca.

Pozostałe szczegóły znaleźć można w regulaminie rekrutacji (załącznik poniżej).