Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Rekrutacja 2024/25 - ostatni dzwonek!

Rekrutacja 2024-25

To już ostatni dzwonek, żeby zapisać się na zajęcia artystyczne, edukacyjne i sportowe, organizowane w roku szkolnym 2024/25. Rozpoczęte dziś (8 lipca) postępowanie uzupełniające na wolne miejsca w poszczególnych pracowniach i zespołach potrwa tylko do 9 sierpnia.

Przypominamy, że - zgodnie z ustawą Prawo oświatowe - w postępowaniu uzupełniającym mogą brać udział kandydaci zamieszkali zarówno na terenie miasta Opola, jak i poza nim.

Ponadto, postępowanie uzupełniające prowadzone jest na wolne miejsca na wybrane zajęcia stałe prowadzone w placówce. Informacja o dostępności miejsc w poszczególnych pracowniach i zespołach znajduje się w załączniku poniżej.

Wnioski o przyjęcie na zajęcia należy składać wyłącznie w formie papierowej w sekretariacie MDK przy ul. Strzelców Bytomskich 1. Formularze wniosku dostępne są we wszystkich budynkach MDK.

Przypominamy również, że kolejność składania wniosków nie ma wpływu na wyniki postępowania uzupełniającego.

Pozostałe szczegóły i pełny terminarz naboru kandydatów znaleźć można w regulaminie rekrutacji (załącznik poniżej).