Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

"Pisanka 2024" - podsumowanie konkursu

Jajko

28 uczniów ze szkół województwa opolskiego wzięło udział w tegorocznej edycji Wojewódzkiego Konkursu Zdobienia Jaj Wielkanocnych PISANKA.

Jury w składzie: Maja Sierżyńska-Baranowicz, Olga Shylenko i Janusz Matlok postanowiło przyznać następujące nagrody:

 

w kategorii uczniów klas 1-3:

I nagroda - ex aequo: Julia Lyra (PSP nr 31 w Opolu), Emilia Schmidt (PSP nr 2 w Zdzieszowicach) i Lena Zeżuła (PSP nr 10 w Opolu)

II nagroda - ex aequo: Marta Gamrot (PSP nr 10 w Opolu), Julia Gawron (PSP nr 31 w Opolu) i Julia Lasota (PSP nr 31 w Opolu)

III nagroda - ex aequo: Zofia Bogusławska (PSP nr 3 w Zdzieszowicach), Lena Walecko (PSSP w Ochodzach) i Kinga Żytyńska (PSP w Dąbrowie)

 

w kategorii uczniów klas 4-8:

I nagroda - ex aequo: Kamila Dobis (PSSP w Ochodzach), Milena Jędrzejewska (PSP nr 29 w Opolu) i Amelia Wasik (PSP nr 10 w Opolu)

II nagroda - ex aequo: Kaja Himel (PSP nr 29 w Opolu), Anna Pampuch (PSP nr 11 w Opolu) i Antoni Pollok (PSP nr 1 w Zdzieszowicach)

III nagroda - ex aequo: Justyna Domaradzka (PSP nr 1 w Zdzieszowicach), Jakub Hubisz (PSP nr 11 w Opolu) i Hanna Jasek (PSP nr 29 w Opolu)

 

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu i ich nauczycielom serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok!