"Piosenkobranie 2023" - lista finalistów
Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiamy dziś listę wokalistów zakwalifikowanych do finału 30. Ogólnopolskiego Festiwal Piosenki PIOSENKOBRANIE 2023. Oto oni:
KATEGORIA I
- Dominik Arim (Bobowo, woj. pomorskie)
- Ada Bogucka (Opole, woj. opolskie)
- Agata Griner (Zakrzów, woj. opolskie)
- Amelia Jakób (Jelcz-Laskowice, woj. dolnośląskie)
- Hana Knopik (Lublin, woj. lubelskie)
- Sophia Suzgun (Suchy Dwór, woj. dolnośląskie)
- Anastazja Szalek (Dylaki, woj. opolskie)
KATEGORIA II
- Aleksandra Bugajska (Opole, woj. opolskie)
- Amelia Chmiel (Wędzina, woj. śląskie)
- Adam Dziendzioł (Kędzierzyn-Koźle, woj. opolskie)
- Natan Gryga (Brzeźnio, woj. łódzkie)
- Amelia Karbowiak (Wrocław, woj. dolnośląskie)
- Magdalena Komarek (Mszana, woj. śląskie)
- Michał Kowalczyk (Chojnów, woj. dolnośląskie)
- Dawid Nowak (Szczerbice, woj. śląskie)
- Marcelina Obara (Tarnobrzeg, woj. podkarpackie)
- Nina Przychodzeń (Pokój, woj. opolskie)
- Eliza Suzgun (Suchy Dwór, woj. dolnośląskie)
- Szymon Tokarski (Karski, woj. wielkopolskie)
KATEGORIA III
- Szymon Chatała (Rzuchowa, woj. małopolskie)
- Joanna Łuczak (Kobylin, woj. wielkopolskie)
- Dominika Matysik (Lublin, woj. lubelskie)
- Krzysztof Pawlus (Sarny Wielkie, woj. opolskie)
- Zuzanna Podolak (Mikołów, woj. śląskie)
- Joanna Szewczyk (Niemodlin, woj. opolskie)
- Anna Trytko (Nysa, woj. opolskie)
- Kinga Wylęgły (Lipinki Szlacheckie, woj. pomorskie)
KATEGORIA IV
- Magdalena Babacz (Wrocław, woj. dolnośląskie)
- Wiktoria Dziuba (Racibórz, woj. śląskie)
- Hanna Elektorowicz (Liszczok, woj. opolskie)
- Emilia Gaida (Niewodniki, woj. opolskie)
- Klaudia Janicka (Skrzypiec, woj. opolskie)
- Katarzyna Juruć (Grodziec, woj. opolskie)
- Amelia Kita (Antoniów, woj. opolskie)
- Samanta Król (Dylaki, woj. opolskie)
- Julia Kupczak (Tłustoręby, woj. opolskie)
- Natalia Nowak (Ozimek, woj. opolskie)
- Karolina Pasieka (Opole, woj. opolskie)
- Natalia Płachetka (Zimna Wódka, woj. opolskie)
- Karolina Polak (Warzyce, woj. podkarpackie)
- Sandra Pytlarz (Przybędza, woj. śląskie)
- Maja Ryniak (Lędziny, woj. opolskie)
- Aleksandra Witalska (Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie)
- Piotr Woldan (Kraków, woj. małopolskie)
- Jagoda Wypych (Kłobuck, woj. śląskie)
- Oliwia Zalewska (Kędzierzyn- Koźle, woj. opolskie)
- Jagoda Żelasko (Brynica, woj. opolskie)
Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy!
Jednocześnie przypominamy o obowiązku opłacenia akredytacji festiwalowej - do 10 maja br. (środa). Dane do przelewu znajdują się w regulaminie imprezy (załącznik poniżej). Brak wpłaty będzie potraktowany jako rezygnacja z udziału w konkursie.
Ponadto, w celu uzyskania faktury VAT należy - koniecznie przed wykonaniem przelewu - przesłać dane do faktury (koniecznie z numerem NIP) na adres: ksiegowosc@mdk.opole.pl . Brak takich danych lub ich spóźnione przesłanie uniemożliwi wystawienie faktury VAT na prowadzoną działalność gospodarczą.
Do zobaczenia w Opolu już 14 maja!