OKR 2017 - wyniki eliminacji wojewódzkich

W miniony weekend (22-23 kwietnia) w filii MDK przy ul. Targowej odbyły się wojewódzkie eliminacje 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych. [...]

Jury w składzie: Sławomir Kuligowski, Grzegorz Stawiak i Piotr Woźniak, po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu, postanowiło:

• w Turnieju Recytatorskim młodzieży szkół ponadgimnazjalnych:
    - nagrodzić Natalię Baumert, Dagmarę Kocik i Michalinę Spychałę,
    - wyróżnić Macieja Janochę, Mateusza Stępnia i Mateusza Zapotocznego;
  • w Turnieju Recytatorskim dorosłych:
    - nagrodzić Klaudię Kosiorek Pawła Marszałka (na zdj.),
    - wyróżnić Barbarę Chudy
  • w Turnieju Poezji Śpiewanej:
    - nagrodzić Paulinę Kwiczala, Ewę Musialik i Joannę Zych,
    - wyróżnić Natalię Cwajnę i Jakuba Gomułkę;
  • w Turnieju Teatrów Jednego Aktora:
    - nagrodzić Marcina Franaszka,
    - wyróżnić Natalię Roczniak;
  • w Turnieju „Wywiedzione ze słowa”:
    - nie przyznawać nagród i wyróżnień.

Ponadto, Jury postanowiło zakwalifikować do turniejów finałowych 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego:

• w Turnieju Recytatorskim: Natalię Baumert, Dagmarę KocikKlaudię Kosiorek;
  • w Turnieju Poezji Śpiewanej: Joannę Zych, natomiast Paulinę Kwiczala i Ewę Musialik zgłosić do dodatkowej kwalifikacji na podstawie nagrań;
  • w Turnieju Teatrów Jednego Aktora: Marcina Franaszka.

Wszystkim uczestnikom eliminacji serdecznie dziękujemy, laureatom gratulujemy, a zakwalifikowanym finalistom życzymy powodzenia w ostatnim etapie konkursu.