Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Edukacja filmowa w wersji online

Przypominamy, że działające w MDK kino Studio bierze udział w programie NHEF ONLINE, czyli zdalnej wersji programu edukacji filmowej, organizowanej przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty.

Do programu NHEF ONLINE nauczyciele mogą zgłaszać swoje klasy w każdej chwili, sami też decydują o terminie pokazu. Filmy można wygodnie obejrzeć online w domu i omówić wspólnie z nauczycielem w trakcie lekcji online.

W naszej ofercie mamy cykle z filmami dostosowanymi do wszystkich poziomów edukacji:

  • dla przedszkoli (2 cykle),
  • dla klas I-III szkół podstawowych (3 cykle),
  • dla klas IV-VI szkół podstawowych (3 cykle),
  • dla klas VII-VIII szkół podstawowych (1 cykl),
  • dla szkół ponadpodstawowych (1 cykl).

Filmy dopełniają prelekcje, warsztaty oraz omówienia po seansie (w zależności od wieku widzów jest to 5-15 min lub 10-20 min). Ponadto, do każdego filmu przygotowane są materiały dydaktyczne dla nauczycieli i analizy psychologiczne.

Cena dostępu do pojedynczego filmu wynosi 8 zł/os.

Zapisy prowadzone są za pomocą formularza na stronie http://panel.nhef.pl/zgloszenie/, natomiast szczegółowych informacji udziela koordynator programu - Dariusz Romanowski (tel. 502 520 550, e-mail: dariusz.romanowski@mdk.opole.pl).

Serdecznie zapraszamy!