Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Dołącz do nas już dziś!

Rekrutacja 2024-25

Rozpoczynamy dziś rekrutację na zajęcia artystyczne, edukacyjne i sportowe, organizowane w roku szkolnym 2024/25. Nabór kandydatów na wolne miejsca w poszczególnych pracowniach i zespołach potrwa 6 tygodni - do 21 czerwca br.

Przypominamy, że - zgodnie z ustawą Prawo oświatowe - w postępowaniu rekrutacyjnym mogą brać udział wyłącznie kandydaci zamieszkali na terenie miasta Opola. Pozostali chętni będą mogli ubiegać się o przyjęcie na zajęcia dopiero w postępowaniu uzupełniającym - od 8 lipca do 9 sierpnia br.

Ponadto, rekrutacja prowadzona jest na wolne miejsca na wybrane zajęcia stałe prowadzone w placówce. Informacja o dostępności miejsc w poszczególnych pracowniach i zespołach znajduje się w załączniku poniżej.

Wnioski o przyjęcie na zajęcia należy składać wyłącznie w formie papierowej w sekretariacie MDK przy ul. Strzelców Bytomskich 1. Formularze wniosku dostępne są we wszystkich budynkach MDK.

Przypominamy również, że kolejność składania wniosków nie ma wpływu na wyniki postępowania rekrutacyjnego.

Pozostałe szczegóły i pełny terminarz naboru kandydatów znaleźć można w regulaminie rekrutacji (załącznik poniżej).

Zachęcamy także do obejrzenia specjalnego klipu promującego nasze zajęcia :)