Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Rekrutacja na zajęcia 2021/22

Rekrutacja 2021

Nabór kandydatów na wolne miejsca w poszczególnych pracowniach i zespołach trwa od 10 maja do 25 czerwca 2021 roku.

Przypominamy, że - zgodnie z ustawą Prawo oświatowe - w postępowaniu rekrutacyjnym mogą brać udział wyłącznie kandydaci zamieszkali na terenie miasta Opola. Pozostali chętni będą mogli ubiegać się o przyjęcie na zajęcia dopiero w postępowaniu uzupełniającym (od 19 lipca do 6 sierpnia).

Szczegółowe zasady i pełny terminarz naboru kandydatów znaleźć można w regulaminie rekrutacji (załącznik poniżej).

 

UWAGA!

W związku z wciąż istniejącym zagrożeniem epidemicznym, bardzo prosimy, aby wypełnione wnioski wrzucać do specjalnej skrzynki pocztowej umieszczonej obok tylnego wejścia do głównego budynku MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1). 

Osoby nie dysponujące możliwością samodzielnego wydrukowania formularza wniosku mogą go otrzymać w sekretariacie MDK (na parterze budynku).

Istnieje również możliwość elektronicznego przesłania skanu/fotografii wypełnionego wniosku na adres mailowy rekrutacja@mdk.opole.pl, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w zakresie ochrony danych osobowych.

Przypominamy, że - zgodnie z ustawą Prawo oświatowe - kolejność składania wniosków nie ma wpływu na wyniki postępowania rekrutacyjnego.