Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Półkolonia zimowa

Propozycja dla dzieci w wieku 6-13 lat spędzających ferie w Opolu.

5-dniowe turnusy odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00, w budynku głównym MDK przy ul. Strzelców Bytomskich 1.

W programie: projekcje filmowe, warsztaty artystyczne, zajęcia rekreacyjno-sportowe oraz wycieczki autokarowe do ciekawych miejsc (szczegółowy program - w załącznikach poniżej).

 

 

 

 

Terminy turnusów w roku 2020:

  • 1. turnus: 10-14 lutego
  • 2. turnus: 17-21 lutego

Udział w półkolonii jest odpłatny. 5-dniowy turnus kosztuje 290 zł. W cenie: drugie śniadanie, obiad, bilety wstępu, przejazdy autokarowe, opieka pedagogiczna.

ZAPISY OD 2 STYCZNIA!

Aby zapisać dziecko, należy:
1) sprawdzić dostępność miejsc na wybranym turnusie (informacji udziela sekretariat MDK),
2) nie wcześniej niż 2 stycznia przelać na konto MDK opłatę za wybrany turnus (numer konta: 82 1160 2202 0000 0002 1626 3447, tytuł przelewu: półkolonia zimowa, nr turnusu, imię i nazwisko dziecka),
3) okazać w sekretariacie MDK potwierdzenie dokonanego przelewu,
4) złożyć w sekretariacie MDK dokładnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku (formularz karty wydawany jest po okazaniu potwierdzenia przelewu).

UWAGA!

1) Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Samo dokonanie przelewu NIE OZNACZA zgłoszenia dziecka ani NIE GWARANTUJE mu miejsca na liście uczestników półkolonii.

2) W celu uzyskania FAKTURY VAT należy - najpóźniej w dniu dokonania przelewu - przesłać dane do faktury (koniecznie z numerem NIP) na adres: ksiegowosc@mdk.opole.pl . Brak takich danych lub ich spóźnione przesłanie UNIEMOŻLIWI wystawienie faktury VAT na prowadzoną działalność gospodarczą. Fakturę będzie można odebrać w sekretariacie MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1) najwcześniej trzeciego dnia roboczego po dokonaniu przelewu.