Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Letnia półkolonia artystyczna

Letnia półkolonia artystyczna

Propozycja dla dzieci w wieku 9-13 lat.

Termin półkolonii: 11-15 lipca 2022 (od poniedziałku do piątku), w godzinach od 8.00 do 16.00.

Miejsce półkolonii: filia MDK przy ul. Targowej 12.

W programie: warsztaty plastyczne (malarskie i rysunkowe), warsztaty muzyczne (wokalne i instrumentalne), warsztaty taneczne, zabawy integracyjne, wyjazdowy plener plastyczny w Mosznej.

Koszt półkolonii: 490 zł. W cenie: drugie śniadanie, obiad, opieka pedagogiczna, zajęcia programowe oraz materiały do ich realizacji, wyjazd do Mosznej.

 

Aby zapisać dziecko, należy:
1) sprawdzić dostępność miejsc na półkolonii (informacji udziela sekretariat MDK - tel. 77 454 27 14 wew. 31);
2) przelać na konto MDK opłatę za półkolonię (numer konta: 82 1160 2202 0000 0002 1626 3447, tytuł przelewu: półkolonia artystyczna, imię i nazwisko dziecka);
3) wypełnić i złożyć w sekretariacie MDK kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku (sekretariat jest czynny w godzinach od 9.00 do 16.00, a formularz karty wydawany jest po okazaniu potwierdzenia przelewu).

UWAGA!

1) Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Samo dokonanie przelewu NIE OZNACZA zgłoszenia dziecka ani NIE GWARANTUJE mu miejsca na liście uczestników półkolonii.

2) W celu uzyskania faktury VAT należy - PRZED DOKONANIEM PRZELEWU - przesłać dane do faktury (koniecznie z numerem NIP) na adres: ksiegowosc@mdk.opole.pl . Brak takich danych lub ich spóźnione przesłanie uniemożliwi wystawienie faktury VAT na prowadzoną działalność gospodarczą. Fakturę będzie można odebrać w sekretariacie MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1) najwcześniej trzeciego dnia roboczego po dokonaniu przelewu.