Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Letnie warsztaty ekologiczne

Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu jest organizatorem letnich warsztatów ekologicznych realizowanych w ramach projektu "Wspólna akcja segregacja – działania informacyjno-edukacyjne dotyczące gospodarki odpadami w gminach Opole, Komprachcice i Turawa" w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa opolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Działanie 5.2 Poprawa gospodarowania odpadami komunalnymi.

Warsztaty adresowane są do dzieci w wieku 7-13 lat i realizowane są w formie półkolonii. 

5-dniowe turnusy odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 15.00, w budynku głównym MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1.

Terminy turnusów:

1. i 2. turnus: 24-28 czerwca 2019
3. i 4. turnus: 26-30 sierpnia 2019

​Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona (max. 40 osób na każdym z turnusów).

Nabór uczestników warsztatów odbywa się od 15 kwietnia do 30 maja 2019, w godzinach od 8.00 do 18.00. Warunkiem udziału w rekrutacji jest dostarczenie osobiście wykonanej pracy plastycznej pt. "Drugie życie śmieci" w formacie A3 lub A4. Technika wykonania pracy jest dowolna. 

Pracę należy dostarczyć do sekretariatu MDK w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 1.

Powołana przez organizatora projektu komisja konkursowa dokona oceny prac, a wykonawców najlepszych prac zakwalifikuje do udziału w warsztatach.