Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Kolonia letnia w Zakopanem

Termin kolonii: 29 czerwca - 10 lipca 2019 (12 dni)

Zakwaterowanie: Dom Wycieczkowy HARENDZIANKA - drewniany budynek w stylu zakopiańskim, usytuowany w dzielnicy Harenda, u podnóża Gubałówki, w odległości 4 km od Krupówek, pokoje 2-, 3- i 4-osobowe (większość z łazienką), własna stołówka serwująca domowe posiłki.

Program: wycieczki do Morskiego Oka, Tatralandii (Słowacja) oraz na Ścieżkę w Koronach Drzew (Słowacja), wjazd wyciągiem krzesełkowym z Harendy na grzbiet Gubałówki, zwiedzanie Zakopanego (Krupówki, zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzyzku, skocznia narciarska Wielka Krokiew), pobyt w aquaparku, ognisko z pieczeniem kiełbasek, rozgrywki sportowe, podchody, zajęcia plastyczne, zabawy integracyjne, konkursy, dyskoteki, projekcje filmowe.

Kadra: doświadczeni wychowawcy kolonijni, nauczyciele MDK w Opolu, pielęgniarka.

Cena: 1450 zł

W cenie: zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), przejazdy autokarowe, opieka pedagogiczna i medyczna, ubezpieczenie, bilety wstępu, przewodnik górski.