Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Kolonia letnia na Mazurach

Termin kolonii: 4-13 sierpnia 2019 (10 dni)

Zakwaterowanie: Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy ŻABINKA w Kruklankach - położony 20 km od Giżycka, wśród wspaniałych lasów, nad jeziorami Żabinki i Gołdopiwo (1. klasa czystości wody). Na ogrodzonym i bezpiecznym terenie ośrodka znajdują się pawilony mieszkalne, stołówka i świetlica. Do dyspozycji kolonistów są: własna plaża, boiska, sprzęt sportowy (kajaki, rowery, piłki), strzelnica, stoły tenisowe i bilard.

Program: wycieczka do Giżycka (spacer po mieście i porcie, Twierdza Boyen, most obrotowy, zamek krzyżacki), wycieczka do Mrągowa (amfiteatr nad Jeziorem Czos, pobyt w miasteczku westernowym "Mrongoville"), zwiedzanie Mikołajek (wioska żeglarska, Jezioro Śniardwy, pobyt w parku wodnym "Tropikana"), rejs statkiem po Kanale Augustowskim, zwiedzanie Biebrzańskiego Parku Narodowego (z przewodnikiem), wycieczki piesze po okolicy, plażowanie i kąpiele, ognisko z pieczeniem kiełbasek, rozgrywki sportowe, podchody, zajęcia plastyczne (ceramiczne, rzeźbiarskie), zabawy integracyjne, konkursy, dyskoteki, projekcje filmowe.

Kadra: doświadczeni wychowawcy kolonijni, nauczyciele MDK w Opolu, pielęgniarka.

Cena: 1360 zł

W cenie: zakwaterowanie (9 noclegów), wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), przejazdy autokarowe, opieka pedagogiczna i medyczna, ubezpieczenie, bilety wstępu, przewodnik.