Przejdź do sekcji:

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Rekrutacja 2024/25 - kandydaci zakwalifikowani i niezakwalifikowani

Rekrutacja 2024-25

Zgodnie z terminarzem postępowania rekrutacyjnego, przedstawiamy dziś listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na zajęcia prowadzone przez Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu w roku szkolnym 2024/25.

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w wyniku postępowania rekrutacyjnego znajduje się w załączniku poniżej.

W przypadku chęci rezygnacji z udziału w zajęciach, na które kandydat został zakwalifikowany, rodzic kandydata niepełnoletniego lub kandydat pełnoletni powinien poinformować o takim zamiarze Komisję Rekrutacyjną MDK do 5 lipca (piątek). Można to zrobić osobiście (w sekretariacie MDK, ul. Strzelców Bytomskich 1) lub telefonicznie (77 454 27 14 wew. 31), w godzinach od 9:00 do 16:00.

Sporządzona na podstawie tych informacji lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostanie opublikowana 8 lipca (poniedziałek). Tego samego dnia rozpocznie się postępowanie uzupełniające, w którym będą mogli wziąć udział także kandydaci spoza Opola. Wnioski o przyjęcie na zajęcia będzie można składać do 9 sierpnia (piątek).

Pozostałe szczegóły znaleźć można w regulaminie rekrutacji (załącznik poniżej).